czwartek, 17 grudnia 2015

rwbwerbwebwrvbw



Innowacyjność – na przestrzeni ostatnich lat – stała się jednym z najbardziej „gorących” tematów w obszarze nauk o zarządzaniu – zarówno w Polsce jak i na świecie. Pojawiają się dziesiątki artykułów i książek na ten temat oraz organizowane są liczne konferencje, na których termin ten odmieniany jest przez wszystkie przypadki. Z jednej strony można to traktować jako swoistego rodzaju modę w zarządzaniu, ale jest to także syndrom XXI w., w którym o pozycji państw, przedsiębiorstw i poszczególnych jednostek decydują nie tylko zasoby materialne, ale przede wszystkim wiedza, a zwłaszcza innowacyjny sposób jej wykorzystania.



Tysbsb vijswbvjfjebeb







Dzisiaj będzie nietypowo. Ostatnio, podczas czytania książki Petera V. Bretta, przyszła mi do głowy myśl, która nie daje mi spokoju i nie odczepi się, dopóki nie podzielę się nią z całym światem.

Brett to jeden z moich ulubionych autorów, którego pokochałam od razu po przeczytaniu kilku stron „Malowanego człowieka”. Podoba mi się świat i historia, jakie wykreował. Ludzie i Otchałańce – z pozoru zwykłe życie za dnia, a w nocy rozpoczyna się koszmar. Wielokulturowość, barwne i różnorodne postacie, akcja, wielowątkowość – brak mi słów, żeby opisać swój zachwyt nad tą serią. A przy tym lekkość pióra, której zazdroszczę Brettowi, bo sama chciałabym tak świetnie pisać – przejrzyście, momentami zabawnie, zrozumiale dla czytelnika.

Jego cykl demoniczny liczy sobie w oryginale cztery tomy (polskie wydanie osiem, ponieważ każdy tom wydawano w dwóch księgach) i zbiór opowiadań.

Popular Posts

Recent Posts

Unordered List

Text Widget

top social

top navigation

About me

Instagram

recent posts

Press

Flickr Images

Like us on Facebook